سخن روز /
*جلسه مقدماتی تفاهم نامه همکاری تعاون روستایی لرستان با جهاد دانشگاهی استان برگزار شد:*
1400/03/13

💢 *جلسه مقدماتی تفاهم نامه همکاری تعاون روستایی لرستان با جهاد دانشگاهی استان برگزار شد:*

⭕سرپرست جهاددانشگاهی با مدیر و معاونین تعاون روستایی استان دیدار و تبادل نظر کردند.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی لرستان، دکتر امین سلاحورزیان، سرپرست جهاددانشگاهی به همراه مدیر مرکز تخصصی گیاهان دارویی این واحد با مدیر و معاونین تعاون روستایی استان دیدار و تبادل نظر کردند.

⭕در این دیدار دکتر سلاحورزیان با بیان اینکه فعالیت‌های جهاد دانشگاهی لرستان در قالب پژوهشی، آموزشی، فرهنگی، تجاری سازی و فناوری در سطح استان ارائه می‌شود از اعلام آمادگی این نهاد انقلابی برای همکاری با تعاون روستایی استان خبر داد.

⭕وی با اشاره به ظرفیت خوب استان برای کشت گیاهان دارویی تصریح کرد: با توجه به اینکه مخاطبین تعاون روستایی کشاورزان هستند می‎توانیم در راستای توسعه و کشت این گیاهان به علاقه‎مندان خدمات مشاوره‎ای، آموزشی و تامین نهاده‌های لازم را داشته باشیم.

⭕در ادامه این جلسه نادر زهره‌ای، مدیرتعاون روستایی لرستان نیز بیان کرد: در زمینه آموزش می‌توان از ظرفیت جهاد دانشگاهی لرستان استفاده کرد.

⭕وی با بیان اینکه وظیفه ما هدایت، حمایت و نظارت بر تشکل‌های زیرمجموعه تعاون روستایی است، یادآور شد: این تشکل‎ها بسیار گسترده هستند.

⭕زهره‌ای با بیان اینکه یکی از اولویت‌های جهاد کشاورزی استان توسعه کشت گیاهان دارویی است، خاطرنشان کرد: در این راستا می‌توان از ظرفیت جهاد دانشگاهی لرستان بهره برد.

🌎 *<<روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان لرستان>>*
تعداد مشاهده خبر21 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:2 :1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal